STK412-150
Part Number: STK412-150
Manufacturer: Sanyo
Part Type: Electronic Component
Qty Available:
Description: Two-Channel Shift Power Supply Audio Power Amplifier ICs 150W + 150 W
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number STK412-150 Available.
PCX has Sanyo Electronic Component Electronic Components for Sale.
Two-Channel Shift Power Supply Audio Power Amplifier ICs 150W + 150 W
Specifications
TYPE DESCRIPTION
Case/Package SIP
Number of Pins 22
Weight 40.823313 g
Height 25.4 mm
Length 114.3 mm
Width 63.5 mm