           Power Products > Power Supply Modules > S8FS-G15024C
S8FS-G15024C
Part Number: S8FS-G15024C
Manufacturer: Omron
Part Type: Power Products > Power Supply Modules > S8FS-G15024C
Qty Available:
Description: AC/DC Power Supply with Cover Switch Mode 24VDC 6.5A 150W Panel Mount
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number S8FS-G15024C Available.
PCX has Omron Power Products > Power Supply Modules > S8FS-G15024C Electronic Components for Sale.
AC/DC Power Supply with Cover Switch Mode 24VDC 6.5A 150W Panel Mount
Specifications
TYPE DESCRIPTION
Output Power 150 W