Connectors > Phoenix-Contact-2200523
Phoenix Contact 2200523
| Part Number: | Phoenix Contact 2200523 |
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Part Type: | Connectors > Phoenix-Contact-2200523 |
| Qty Available: | |
| Description: | Phoenix Contact Bovenste behuizingsdeel ME 90 OT-1MSTBO KMGY - 2200523 |
PCX has Phoenix Contact Connectors > Phoenix-Contact-2200523 Electronic Components for Sale.
Pacific Component Xchange specializes in solving challenges such as supply chain procurement, hard to find, long lead time, obsolete, cost savings, kanban and scheduled orders.
Phoenix Contact Bovenste behuizingsdeel ME 90 OT-1MSTBO KMGY - 2200523
Specifications
| TYPE | DESCRIPTION |
| Color | Grey |
| Material | Plastic |
| Height | 38.5064 mm |
| Length | 99.0092 mm |
| Width | 89.9922 mm |
Documentation for Phoenix Contact Phoenix Contact 2200523
Alternate Descriptions
FAQ’s
What is the product name and part number?
What are the dimensions of the product?
What is the color and material of the product?
Are there any distributor links for the product?
Electronic Component Search
Lookup any part using a part number, manufacturer or keyword.