LEDHCNA0024V41FLO
Part Number: LEDHCNA0024V41FLO
Manufacturer: NXP Semiconductors
Part Type: Electronic Component
Qty Available:
Description: Xitanium 100 W 4.1 A 24 V Output Max UL Class II Outdoor LED Driver Module
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number LEDHCNA0024V41FLO Available.
PCX has NXP Semiconductors Electronic Component Electronic Components for Sale.
Xitanium 100 W 4.1 A 24 V Output Max UL Class II Outdoor LED Driver Module
Specifications
TYPE DESCRIPTION
Case/Package Module
Output Current 4.1 A
Output Voltage 24 V