Kamaya RC1/4684JB
Part Number: Kamaya RC1/4684JB
Manufacturer: Kamaya
Part Type: Electronic Component
Qty Available:
Description:
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Kamaya RC1/4684JB Available.
PCX has Kamaya Electronic Component Electronic Components for Sale.
Composition Carbon Composition
Max Operating Temperature 125 °C
Min Operating Temperature -55 °C
Packaging Bulk
Power Rating 250 mW
Resistance 680 kΩ
Termination Axial
Tolerance 5 %
Voltage Rating 250 V
Lead Diameter 600 µm
Length 6.3 mm