           Passive Components > Capacitors > Tantalum Capacitors > KEMET-T322C395K025AS7200
KEMET T322C395K025AS7200
Part Number: KEMET T322C395K025AS7200
Manufacturer: KEMET
Part Type: Passive Components > Capacitors > Tantalum Capacitors > KEMET-T322C395K025AS7200
Qty Available:
Description: Cap Tant Solid 3.9uF 25VDC 10% 4.57 X 8.76mm AXL T/R
05/14/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number KEMET T322C395K025AS7200 Available.
Cap Tant Solid 3.9uF 25VDC 10% 4.57 X 8.76mm AXL T/R