           All Parts > Passive Components > Capacitors > KEMET-M123A02BPC152FC7897
KEMET M123A02BPC152FC7897
Part Number: KEMET M123A02BPC152FC7897
Manufacturer: KEMET
Part Type: All Parts > Passive Components > Capacitors > KEMET-M123A02BPC152FC7897
Qty Available:
Description: Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 1% Radial 5.08mm 125°C Tray
05/14/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number KEMET M123A02BPC152FC7897 Available.
Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 1% Radial 5.08mm 125°C Tray