           All Parts > Passive Components > Capacitors > KEMET-M123A01BPC6R8DC
KEMET M123A01BPC6R8DC
Part Number: KEMET M123A01BPC6R8DC
Manufacturer: KEMET
Part Type: All Parts > Passive Components > Capacitors > KEMET-M123A01BPC6R8DC
Qty Available:
Description: Cap Ceramic 6.8pF 100V C0G 0.5pF Radial 5.08mm 125°C Tray
05/14/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number KEMET M123A01BPC6R8DC Available.
Cap Ceramic 6.8pF 100V C0G 0.5pF Radial 5.08mm 125°C Tray