           All Parts > Passive Components > Capacitors > KEMET-F450BL393J1K0C
KEMET F450BL393J1K0C
Part Number: KEMET F450BL393J1K0C
Manufacturer: KEMET
Part Type: All Parts > Passive Components > Capacitors > KEMET-F450BL393J1K0C
Qty Available:
Description: Cap Film 0.039uF 1000V PP 5% (18 X 7.5 X 14.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk
05/14/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number KEMET F450BL393J1K0C Available.
Cap Film 0.039uF 1000V PP 5% (18 X 7.5 X 14.5mm) Radial 15mm 105°C Bulk