           All Parts > Passive Components > Capacitors > KEMET-F426KG332J630L
KEMET F426KG332J630L
Part Number: KEMET F426KG332J630L
Manufacturer: KEMET
Part Type: All Parts > Passive Components > Capacitors > KEMET-F426KG332J630L
Qty Available:
Description: Cap Film 0.0033uF 630V PP 5% (10 X 4 X 8mm) Radial 7.5mm 105 C T/R
05/14/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number KEMET F426KG332J630L Available.
Cap Film 0.0033uF 630V PP 5% (10 X 4 X 8mm) Radial 7.5mm 105 C T/R