           Passive Components > Capacitors > Ceramic Capacitors > KEMET-C0603C152J3RECAUTO
KEMET C0603C152J3RECAUTO
Part Number: KEMET C0603C152J3RECAUTO
Manufacturer: KEMET
Part Type: Passive Components > Capacitors > Ceramic Capacitors > KEMET-C0603C152J3RECAUTO
Qty Available:
Description: Cap Cer 0603 1.5nF 25V X7R ±5% 4K 7" Reel | KEMET C0603C152J3RECAUTO
05/14/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number KEMET C0603C152J3RECAUTO Available.
Cap Cer 0603 1.5nF 25V X7R ±5% 4K 7" Reel | KEMET C0603C152J3RECAUTO