           All Parts > Power Products > Idec-RH1B-LAC12V
Idec RH1B-LAC12V
Part Number: Idec RH1B-LAC12V
Manufacturer: Idec
Part Type: All Parts > Power Products > Idec-RH1B-LAC12V
Qty Available:
Description: Electromechanical Relay SPDT 10A 12VAC 165Ohm Socket
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Idec RH1B-LAC12V Available.
PCX has Idec All Parts > Power Products > Idec-RH1B-LAC12V Electronic Components for Sale.
Electromechanical Relay SPDT 10A 12VAC 165Ohm Socket