           Passive Components > Capacitors > ECWFA2J684J4
ECWFA2J684J4
Part Number: ECWFA2J684J4
Manufacturer: Panasonic
Part Type: Passive Components > Capacitors > ECWFA2J684J4
Qty Available:
Description: Film Capacitor, 0.68 uF, 141 V, 630 V, ± 5%, Metallized PP, Radial Leaded
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number ECWFA2J684J4 Available.
PCX has Panasonic Passive Components > Capacitors > ECWFA2J684J4 Electronic Components for Sale.
Film Capacitor, 0.68 uF, 141 V, 630 V, ± 5%, Metallized PP, Radial Leaded