           Power Products > Cosel-NAC-40-472
Cosel NAC-40-472
Part Number: Cosel NAC-40-472
Manufacturer: Cosel
Part Type: Power Products > Cosel-NAC-40-472
Qty Available:
Description: Power Line Filters AC 1-250 / DC250 40A 0.5mA/ 1.0mA max
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Cosel NAC-40-472 Available.
PCX has Cosel Power Products > Cosel-NAC-40-472 Electronic Components for Sale.
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 40A 0.5mA/ 1.0mA max