           Power Products > Power Supply Modules > Cosel-LEA75F-24-SNY
Cosel LEA75F-24-SNY
Part Number: Cosel LEA75F-24-SNY
Manufacturer: Cosel
Part Type: Power Products > Power Supply Modules > Cosel-LEA75F-24-SNY
Qty Available:
Description: AC/DC 75W 24V Single Output Power Supply, Enclosed
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Cosel LEA75F-24-SNY Available.
AC/DC 75W 24V Single Output Power Supply, Enclosed
Specifications
TYPE DESCRIPTION
Case/Package Module
Current - Output 1 3.2 A
Isolation Voltage 3 kV
Number of Outputs 1
Output Power 76.8 W
Voltage - Output 1 24 V
Height 42 mm
Length 235 mm
Width 65 mm