           Power Products > CUI-VOF-70-28
CUI VOF-70-28
Part Number: CUI VOF-70-28
Manufacturer: CUI
Part Type: Power Products > CUI-VOF-70-28
Qty Available:
Description: AC/DC Power Supply Single-OUT 28V 2.5A 70W 7-Pin
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number CUI VOF-70-28 Available.
PCX has CUI Power Products > CUI-VOF-70-28 Electronic Components for Sale.
AC/DC Power Supply Single-OUT 28V 2.5A 70W 7-Pin