Analog Devices ADP2370ACPZ-1.5-R7
Part Number: Analog Devices ADP2370ACPZ-1.5-R7
Manufacturer: Analog Devices
Qty Available:
Description: Conv DC-DC 3.2V to 15V Synchronous Step Down Single-Out 1.5V 0.8A 8-Pin LFCSP EP T/R
05/14/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Analog Devices ADP2370ACPZ-1.5-R7 Available.
Conv DC-DC 3.2V to 15V Synchronous Step Down Single-Out 1.5V 0.8A 8-Pin LFCSP EP T/R