           All Parts > Passive Components > Crystals and Oscillators > Abracon-AX7DAF2-106-2500C
Abracon AX7DAF2-106.2500C
Part Number: Abracon AX7DAF2-106.2500C
Manufacturer: Abracon
Part Type: All Parts > Passive Components > Crystals and Oscillators > Abracon-AX7DAF2-106-2500C
Qty Available:
Description: Oscillator XO 106.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 8-Pin SMD Cut Tape
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Abracon AX7DAF2-106.2500C Available.
Oscillator XO 106.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 8-Pin SMD Cut Tape