           All Parts > Passive Components > Inductors > Abracon-ATCA-07-680M-V
Abracon ATCA-07-680M-V
Part Number: Abracon ATCA-07-680M-V
Manufacturer: Abracon
Part Type: All Parts > Passive Components > Inductors > Abracon-ATCA-07-680M-V
Qty Available:
Description: Power Inductors - Leaded FIXED IND 68UH 7A 21 MOHM TH
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Abracon ATCA-07-680M-V Available.
Power Inductors - Leaded FIXED IND 68UH 7A 21 MOHM TH