           All Parts > Passive Components > Crystals and Oscillators > Abracon-ASVMPLV-156-250MHZ-LR
Abracon ASVMPLV-156.250MHZ-LR
Part Number: Abracon ASVMPLV-156.250MHZ-LR
Manufacturer: Abracon
Part Type: All Parts > Passive Components > Crystals and Oscillators > Abracon-ASVMPLV-156-250MHZ-LR
Qty Available:
Description: XO, Clock, 2.3MHz Min, 460MHz Max, 156.25MHz Nom, CMOS,
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Abracon ASVMPLV-156.250MHZ-LR Available.
XO, Clock, 2.3MHz Min, 460MHz Max, 156.25MHz Nom, CMOS,