           All Parts > Passive Components > Crystals and Oscillators > Abracon-ASV-66-666MHZ-EC-T
Abracon ASV-66.666MHZ-EC-T
Part Number: Abracon ASV-66.666MHZ-EC-T
Manufacturer: Abracon
Part Type: All Parts > Passive Components > Crystals and Oscillators > Abracon-ASV-66-666MHZ-EC-T
Qty Available:
Description: ASV Series 66.666 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
05/13/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Abracon ASV-66.666MHZ-EC-T Available.
ASV Series 66.666 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±50 ppm SMT Crystal Clock Oscillator