           Passive Components > Crystals and Oscillators > Oscillators > Abracon-ASL-10-000MHZ-LT
Abracon ASL-10.000MHZ-LT
Part Number: Abracon ASL-10.000MHZ-LT
Manufacturer: Abracon
Part Type: Passive Components > Crystals and Oscillators > Oscillators > Abracon-ASL-10-000MHZ-LT
Qty Available:
Description: ASL Series 10 MHz 7 x 5.08 mm 5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
05/14/2026 – There are 515 pieces pieces of Part Number Abracon ASL-10.000MHZ-LT Available.
ASL Series 10 MHz 7 x 5.08 mm 5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator